Let’s give a smile to The Queen of Great Britain

Королева Великобританії символізує не тільки збереження вікових традицій, стабільність країни, але і красу, грацію, розум, повагу, інші людські чесноти Старого Світу.Повний офіційний титул Королеви Єлизавети II — Її Найвища Величність Єлизавета Друга, Божою милістю Королева Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії та інших її царств і територій, глава Співдружності, захисниця віри, самодержиця орденів лицарства. З 1952 року, як тільки Єлизавета II зійшла на трон, їй стали надходити листи, в яких люди пишуть про те, що їх хвилює, вітають Королеву з важливими подіями. Щодня в Букінгемський палац доставляють 10 ящиків червоного кольору з кореспонденцією і документами для Королеви. Королівська поштова служба обробляє  листи і, неймовірно, на кожен лист дається відповідь.Так уже заведено Королевою, що її відповідь вам надійде обов’язково. Це буде білий конверт, а в ньому альбомний аркуш з фірмовим гербом і водяними знаками. Текст буде надруковано на комп’ютері і підписаний секретарем Королеви. Знайте, якщо Королева надіслала вам своє фото, значить вона вас включила в свої друзі. 

У Королеви Єлизавети II день народження два рази на рік. Народилася Королева Великобританії 21 квітня, а офіційні святкування відбуваються в червні. Ця традиція заведена королем Едуардом VII, який народився в листопаді, але святкувати вважав за краще влітку, щоб британський клімат не псував парад. Наслідуючи традиції предків, Її Величність справляє день народження в першу, другу або третю суботу червня, за власним вибором. 21 квітня 2018 року Єлизавета II буде святкувати своє 92-річчя з дня народження.

З метою підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови,покращення рівня використання ІТ-технологій,залучення учнів та вчителів до командної роботи та отримання досвіду створення спільних проектів запрошую всіх бажаючих учнів та вчителів приєднатися до проекту «Let’s give a smile to The Queen of Great Britain» у рамках програми   Etwinning.Окрім цього,  у вас буде можливість дізнатися про культуру інших країн Європи та завести нових друзів. Це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *