До уваги вчителів початкової школи!

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий онлайн-курс для вчителів Нової української школи, які працюватимуть у перших класах у 2018 році,про це повідомили на сайті МОН України   

Зареєструватись на “Онлайн-курс для вчителів початкової школи” можна за цим посиланням 

Навчання на курсі розпочнеться після затвердження урядом нового Державного стандарту початкової освіти.  Про точну дату старту курсу повідомлять окремо.

Також цей курс буде відкритим для всіх охочих.

Кожен вчитель, який хоче опанувати методики компетентнісного навчання, або, наприклад, батьки школярів, можуть пройти навчання. У разі успішного закінчення курсу вони отримають електронний сертифікат. Успішність оцінюватиметься за виконання теоретичних і практичних завдань, що отримуватиме слухач під час навчання“, – йдеться у повідомленні міністерства.

 

3 thoughts on “До уваги вчителів початкової школи!

  1. Дякую за корисну інформацію. yes Скажіть будь-ласка, а це стосується інших вчителів, які будуть працювати в початковій школі з вересня 2018року і чи треба ці курси, наприклад, вчителям іноземної мови,фізкультури.і.т.д., чи для них є якісь окремі курси? І ще питання, чи володієте ви інформацією чи є у школах нашого міста екпериментальні перші класи, (якщо можна то в яких)згідно пілотної програми.Дякую

  2. Обласні інститути будуть готувати вчителів до роботи в 1 класі з врахованням умов практичної роботи. Та де б не проходили курси вчителі, без прагнення самого вчителя до постійного самоудосконалення, без бажання вчитися самому, ніякі реформи не можуть бути успішними.

  3. Добрий день,дозвольте і на шпальтах вашого сайту розмістити крик моєї душі. Держава звертає увагу, що потрібно змінити систему освіти, спрямувати її на розвиток особистості, підприємливості.
    Підприємливість розпочинається з обладнання. Яке обладнання нам пропонує науковий центр за «найкращою ціною» (утримаюсь від реклами цієї фірми), однак, у моєму підрахунку, ця найкраща ціна складає 250 тис. 20 грн. 34 копійки. (Щоб ви мали уявлення про ціну, то візок металевий для зберігання дидактичного матеріалу коштує 21 тис. 199 грн. 20 коп, а демонстраційна модель механічного годинника, настінна (24 год, годинна, хвилинна стрілки) коштує ВСЬОГО ЛИШЕ ЯКИХОСЬ 580 грн. 80 коп. Як уявлю скільки у нас в державі початкових класів, в моїй уяві відразу постають «найкращі» шкільні автобуси «Богдан», що не витримують ніякої критики відносно надійності та ощадливості в обслуговуванні відразу після початку підвезення дітей. То ж скільки державних коштів, коштів територіальних громад, потрібно використати, щоб забезпечити НУШ (нову українську школу) необхідним.
    Дякую пані міністру освіти й науки України за турботу про початкову освіту й підготовку вчителів 1 класу в EDERA, яка, як і вся система освіти, не витримує навантаження й «висить».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *