7 причин, чому варто вчити англійську мову

Любі друзі, ви всі знаєте, що роль англійської мови у сучасному світі дуже велика. Зовсім нещодавно вона була для нас іноземною мовою, а сьогодні вона є міжнародною. У всіх країнах світу вивченню англійської мови надають величезне значення. Майже кожен мріє вивчити їі хоча б на початковому рівні. Часи, коли можна було знати  лише одну велику і могутню російську мову і бути успішною людиною при цьому, давно пройшли. Сьогодні, якщо ти володієш англійською мовою, це значить що ти людина сучасна, просунута , мисляча, відповідаєш образу сучасної успішної особистості. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Підвищення ваших шансів на ринку праці

трудоустройствоЯкщо ви бажаєте знайти престижну та високооплачувану роботу, ви в обов’язковому порядку  повинні володіти  англійською мовою. Мало-мальськи кваліфікований спеціаліст, повинен знати мову, як мінімум, на розмовному рівні. При влаштуванні на роботу, коли ви заповнюєте анкету,  чи звертали ви увагу на графу «Володіння іноземними мовами ”? Якщо ні — даремно!!! Знання іноземної мови — це вже половина успіху!!!

 Можливість подорожувати без побоювання бути незрозумілим

путешествие Хоч раз в житті вам випаде нагода побувати за кордоном. Щоб ви  відчували себе впевнено серед місцевого населення — знання мови вам необхідне. Так ви зможете без проблем знайти дорогу, якщо загубилися, дізнатися яку-небудь інформацію у місцевого населення. Вивчення іноземних мов — це можливість подорожувати по світу, як цивілізована людина.

 

Робота за комп’ютером, у мережі Інтернет

работа в интернетеДосконале знання комп’ютера неможливе без знання англійської мови. Саме в ньому знаходяться всі програми. Та й вийшовши у мережу Інтернет, на іноземний сайт, ви зможете почерпнути набагато більше корисної інформації, розбираючись у мові: зможете аналізувати явища, події, різні погляди на речі. А он-лайн покупки на іноземних сайтах? Пристойна мотивація вивчення мови-адже шопінг на цих сайтах вигідний, не лише за ціною, але і за якістю товару.

Розширення кола спілкування

общение

 

У час коли Інтернет є  майже у кожній точці світу, ми можемо спілкуватися з ким захочемо, якщо обидва знаємо одну мову. Хоча б заради можливості вільно спілкуватися і підтримувати відносини з людьми  з інших країн, має сенс вивчати іноземні мови.

 

Можливість дивитися фільми та слухати музику в оригіналі

книгиПодумайте тільки, скільки ви втрачаєте дивлячись дубльовані фільми, читаючи книги в перекладі і не розуміючи про що співається в улюблених піснях! Але ж усього цього можна уникнути, якщо почати вивчати хоча б одну іноземну мову — англійську. На даний момент вона набула найбільшого поширення у світі.

Тренування пам’яті

память

Вправи для вивчення іноземної мови та запам’ятовування слів — найкращий тренажер для пам’яті. Вивчайте нові слова, вірші на іноземній мові, запам’ятовуйте вирази -це сприяє поліпшенню пам’яті. Щоденні уроки по 15 хвилин принесуть успіх.

 

 

Нові можливості

новая возможность

Ніколи не знаєш, які знання можуть знадобитися вам завтра, тому знання додаткової іноземної мови або навіть декількох, ніколи не завадять, особливо в бізнесі ,кар’єрі, особистому житті, тощо.

 

 

Але у нас,у педагогів, є ще один мотив… у контексті європейської інтеграції України, наближення до європейських стандартів та популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів та вчителів — володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасних школярів, ні сучасних вчителів, ні сучасної науки, ні вищої освіти. А тим паче що, ви всі знаєте, що у 2018 р  нас чекає з вами нова українська школа, а  згідно концепції нової української школи, кожен вчитель повинен бути  також новим. Знання хоча б однієї іноземної мови зараз — мінімальна вимога до кожного, хто претендує на більш-менш вдалу кар’єру.

Німецький поет, філософ Гете сказав: «Хто не знає чужих мов, не має поняття про своє » або «Знати багато мов — значить мати багато ключів до одного замку»-це сказав один з найбільших французьких філософів-просвітителів XVIII століття, поет, прозаїк, сатирик, трагік, історик і публіцист Вольтер.

Тож, любі друзі, вивчайте іноземні мови!!! Знання іноземних мов- розширює наші горизонти , наші можливості!!!

 

6 thoughts on “7 причин, чому варто вчити англійську мову

  1. Добрый день. Я слышал от бизнесмена с Казахстана, что у них простой шофёр со знанием английского получает в два раза больше и если два специалиста с одинаковыми профессиональными навыками устраиваются на работу, то предпочтение отдаётся тому кто знает язык. Но, я в своё время английский к сожалению не учил, ибо думал, зачем простому шахтёру английский? Прочитать на шахтном пускателе Made in USSR smile ?

    1. Сегодня время такое,что если хочешь устроиться на работу более менее,особенно молодежи,в большом городе,везде спрашивают английский.наш поезд уже,понятно,давно ушел,я тоже в свое время думала зачем мне он,но после этой статьи,надо хоть внуков заставит думать и правильно мыслить в отношении анг.языка.вам,Олег, может и не поздно,вы мужчина,вы всегда можете сорваться с места и ехать в большой город.тут вот еще в чем проблема.иногда одного желания выучить язык мало,нет возможности нормально его выучить,…и по случаю у меня вопрос к учителям английского языка,скажите,пожалуйста,почему зачастую у детей стоят хорошие отметки ,что не соответствует реальному положению,неужели вы думаете,что мне легче,если у моего ребенка в табеле пятерки а в голове полный ноль?для чего или кому это нужно?спасибо

  2. Дійсно,лля того щоб домогтися серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має потребу в мотивації, адже без неї первісний ентузіазм проходить дуже швидко і процес вивчення мови перетворюється на рутину.Тому, перш ніж приступити до освоєння мови, необхідно чітко уявляти, для чого це потрібно та які можливості можуть відкритися. Дякую за статтю.

  3. Навчання за кордоном переважно пов’язане з вивченням мови країни, до якої ви їдете. На щастя, Полонійна Академія, куди я поступив, веде інтенсивні курси польської мови. Без цього було б дуже важко, а так я без проблем з усім справляюсь і здаю іспити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *